Parduodamas pilnai įrengtas individualus namas

Aprašymas

Parduodamas pilnai įrengtas individualus namas privačių namų gyvenvietėje Rusokų g., Mažojoje Riešėje. Aptvertas, apželdintas ir prižiūrėtas 21,43 arų žemės sklypas su įrengtomis automatizuotomis Irritec laistymo ir Husquarna Automower žolės pjovimo sistemomis ir sporto aikštele. Asfaltuotas privažiavimas į saugomą gyvenvietės teritoriją pro pakeliamą užtvarą.

Namas pastatytas iš silikatinių blokų, apšiltintas mineraline vata ir apdalintas ilgaamžėmis klinkerio plytomis bei Rheizink skarda. Langai medinių rėmų su stiklo paketais. Stogas dengtas Lafarge čerpėmis. Lauko terasos dengtos vokiška Terrafina danga.

Šildymas grindinis - šilumos siurblys Thermia Atec (oras vanduo) ir dujinis (Viessmann). Vandens nugeležinimo ir minkštinimo sistema.

Gyvenamosios erdvės suplanuotos per du aukštus: Pirmame aukšte yra svetainė su dalinai atskirta virtuve, darbo kambarys,  vonios kambarys, sauna su priepirčiu ir pagalbinės patalpos; Antrame aukšte – trys miegamieji kambariai (su įrengtomis oro kondicionavimo sistemomis), iš kurių pagrindinis miegamasis kambarys su drabužine, vonios kambarys. Automobilių parkavimui yra dvivietis garažas.

Namas puikiai įrengtas ir prižiūrėtas, tad nereikalauja jokių papildomų atnaujinimo darbų naujų gyventojų įsikūrimui.

Bendra informacija

Adresas:Rusokų g., Mažoji Riešė, Vilnius
Plotas: 211 m²
Kambariai: 5
Detali informacija >>

Nuotraukos

Kontaktai

Algirdas Navickas

Būsto projektų grupės vadovas

+37069467405
a.navickas@resolution.lt

Žemėlapis

Rusokų g., Mažoji Riešė, Vilnius