„Re&Solution“ tai – asmeniniai nekilnojamojo turto sprendimai

Nekilnojamojo turto konsultacijų kompanija „Re&Solution“ savo veiklą pradėjo 2003 m. Per savo veiklos metus buvome įvertinti ne vienu tarptautiniu apdovanojimu. 2010 m. tapome lyderiaujančios Šiaurės Europos finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ dalimi. Šiandien „Newsec“ grupė apima Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Lietuvos, Estijos, Latvijos miestuose įsikūrusių 12 biurų su daugiau nei 550 juose dirbančių specialistų. Mūsų partneriai Europoje ir JAV – BNP Paribas Real Estate ir Eklund Stokholm New York.

Iš patirties žinome, kad Jūsų poreikiai ir lūkesčiai individualūs jiems netinka standartiniai sprendimai. Todėl sukūrėme asmeninių nekilnojamojo turto sprendimų koncepciją. Tai efektyvūs asmeninių investicijų, turto įsigyjimo, pardavimo, nuomos, turto valdymo ir vertės didinimo sprendimai – nuo idėjos iki rezultato. Mūsų klientai  investuotojai, NT savininkai ir pirkėjai, NT projektų plėtotojai, kurie ieško saugių būdų užsitikrinti finansinę gražą ir sprendžiantys kitus jiems priklausančio NT klausimus.

Kaip „Newsec“ grupės dalis, esame vieninteliai šalyje, galintys pasiūlyti visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas vienoje vietoje ir kompleksiškai.

 

Kontaktai

Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, 8 aukštas
LT-09306 Vilnius, Lietuva
Tel. +370 5 252 6444
Faks. +370 5 252 6446
El.p. info@resolution.lt